شركت ايكاميران توسعه (مركز تخصصي تجارت الكترونيك ايران)

 در سال۱۳۸۰ به همت جمعي از فارغ التحصيلان دانشگاه صنعتي شريف با هدف ارائه خدمات تخصصي تجارت الكترونيك تاسيس گرديد و با توجه به نوپا بودن اين نوع تجارت در ايران اين شركت همواره سعي نموده است تا با ارائه خدمات مشاوره اي و سپس اجرائي در اين زمينه خدمات كاملي به شركت ها و سازمان ها ارائه نموده و گام مثبتي در زمينه پيشبرد آنها بردارد , این خدمات شامل طراحی و توسعه وب سایت های اینترنتی و در حوزه نرم افزار شامل اتوماسیون اداری , نرم افزار های ارتباط با مشتری , سیستم های آنلاین شرکت های پخش و درخواست گیری اینترنتی می باشد .

ايكاميران به چه معناست؟

ايكاميران فارسي شده كلمه ECOMIRAN مي باشد كه اين كلمه از تركيب دو كلمه ECOMMERCE+IRAN بوجود آمده است . بنابراين ايكاميران يعني : تجارت الكترونيك ايران
 

چشم انداز و ماموريت


چشم انداز ( vision)
شركت ايكاميران توسعه (مركز تخصصي تجارت الكترونيك ايران) بعنوان شركت برتر ايراني در زمينه ارائه خدمات تخصصي تجارت الكترونيكي فعاليت مي نمايد و بيش از پنجاه درصد شركتها و موسسات ايراني از يكي از خدمات ايكاميران استفاده مي نمايند . ايكاميران داراي نمايندگي در سطح ايران , كشورهاي همسايه , حاشيه خليج فارس , اروپا و كانادا مي باشد .
ماموريت ( Mission)
شركت ايكاميران توسعه (مركز تخصصي تجارت الكترونيك ايران) , ماموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات متنوع تجارت الكترونيكي و استاندارد سازي آنها مي داند و معتقد است مي تواند به شركتها در جهت استفاده از سيستمهاي الكترونيكي در جهت افزايش بازار و در آمد و كاهش هزينه ها كمك كند . ارائه خدمات مناسب به شركتهاي كوچك و متوسط در جهت رقابت با شركتهاي بزرگ تر از جمله اهداف ديگر اين مجموعه مي باشد.

 

 شرکت ایکامیران توسعه


تاسیس : 1380

مدیر عامل : مهندس محمد معززی

-  مدرک کارشناسی از دانشگاه صنعتی شریف
- مدرک(Microsoft Certified IT Professional (MCITP از شرکت مایکروسافت
شرکت در دوره های بین المللی مدیریت بانک اطلاعاتی Sql Server
- شرکت در دوره های بین المللی بهینه سازی گوگل

گواهینامه های شرکت  :

- مجوز شورایعالی انفورماتیک
(مشاهده گواهينامه در سايت شورا)
- دارنده گواهینامه CEC از موسسه ICECC
آمریکا
 


برخی از مشتریان