برخی از امکانات و ویژگی های سیستم عبارتند از :

انتقال اطلاعات : عمليات انتقال اطلاعات در اين سيستم توسط ابزار قدرتمند  SQL Server با نام SQL Server Integration Service قابل انجام مي باشد . اين انتقال بصورت شبانه و از نرم افزارهاي فروش شركت پخش استخراج گرديده و به بانك هاي اطلاعاتي نرم افزار منتقل مي گردد . هم اكنون اين نرم افزار با نرم افزارهاي فروش شركت هاي بخش از جمله مبنا , فرا روند و همكاران سيستم اجرا گرديده ولي هيچ گونه محدوديتي در استخراج گزارشات از نرم افزارهاي ديگر نيز وجود ندارد .

تنوع در گزارشات : تقريبا انواع گزارشات فروش , موجودي , اطلاعات كالا و مشتريان را مي توان از اين سيستم دريافت نمود . تا كنون بيش از 20 گزارش متنوع در اين سيستم توليد و ارائه گرديده است .

خروجي Excel : كليه گزارشات داراي خروجي Excel بوده و مب توان گزارشات را در فرمت Excel ذخيره نمود .

سرعت بالا : بدليل تهيه گزارشات از اطلاعات تحليل شده اینسيستم سرعت بسيار بالايي در نمايش گزارشات داراست به نحويكه هم اكنون در شركت توزيع داروپخش با بيش از 120,000,000 ركورد فروش گزارشات ها در چند ثانيه قابل مشاهده مي باشند .

سطوح دسترسي : در اين سامانه مي توان سطوح دسترسي مختلفي از جمله براي تامين كنندگان , مراكر , مشتريان و سازمان هاي نظارتي (اداره غذا و دارو , وزارت بهداشت و ...) تعريف نمود تا به گزارشات مورد نظر دسترسي يابند .

امنيت بالا : بدليل اينكه اين سيستم كاملا مجزا از سيستم هاي فروش شرکت می باشد بنابراین امکان نفوذ به سیستم های فروش شرکت از طریق اینترنت به هیچ عنوان وجود ندارد . ایت متد دقیقا متدی است که بانکها و موسسات مالی نیز برای امنیت اطلاعات از آن استفاده می کنند .

ارسال و دريافت نامه: جهت ارتباط موثر بين شركت توزيع و شركتهاي طرف قرارداد و نيز ارتباط بخش بازرگاني شركت توزيع با شركتها سيستمي جهت ارسال و دريافت پيغام هاي آنلاين پيش بيني گرديده است .

پورتال تامین کنندگان


اين نرم افزار كه به صورت تحت وب و براي اولين بار در سال ۱۳۸۰ و بصورت طرح پايلوت براي شركت توزيع داروپخش طراحي و اجرا گرديد هم اكنون پس از گذشت ۱۲سال تغييرات عمده اي نموده است و نسخه 3.01 آن آخرين و كاملترين نسخه آن مي باشد كه در شركت هاي پخش ديگر نيز در حال كار مي باشد .

 


برخی از مشتریان